Witamy !

Wróć do Aktualności

Witamy !

2009-12-19 23:52:58

Trochę słów o portalu...


Serdecznie witamy wszystkich polskich kibiców piłki nożnej w Szkocji w naszym portalu www.polishfans.com

Na początku w kilku słowach o pomysłodawcach tego projektu: tak samo jak zdecydowana wiekszość Polaków mieszkających w Szkocji osiedliśmy tutaj kilka lat temu . Każdy z nas, mimo, że pochodzi z różnych stron Polski i jest fanem innego klubu na pierwszym miejscu stawia Kadrę Narodową.

Celem tego portalu jest propagowanie wśród lokalnej emigracji kibicowania naszej Kadrze nie tylko przed TV ale głównie na żywo! Liczymy, ze uda nam się skonsolidować i będziemy stanowić liczną reprezentację fanów ze Szkocji na każdym stadionie gdzie zagra Polska!

Postaramy się przybliżyć Wam nasze dotychczasowe wyjazdy na Kadrę. W tym celu stworzyliśmy dział "on tour" a jego uzupełnieniem jest "galeria". Sukcesywnie będziemy dodawać tam opisy z naszych podróży po świecie za biało-czerwonymi.

Będziemy także starać się przekazywać Wam najświeższe informacje z ligi polskiej i szkockiej, informować o ciekawych transferach i oczywiście wspomnimy o życiu kibicowskim nad Wisłą i w kraju whisky.

Na początku prosimy o wyrozumiałość! Dopiero zaczynamy i stawiamy "pierwsze kroki" więc wybaczcie nam potknięcia i niedciągnięcia! Od razu jednak zaznaczamy, że ten portal jest dla Was i to Wy również możecie go tworzyć razem z nami! Kto wie, może kiedyś uda nam sie połączyć nie tylko kibiców w Szkocji ale i w całym UK.

Zapraszamy Was wszystich do wstąpienia w nasz szeregi! "Biało-Czerwoni from Scotland" - taką nazwę przyjeliśmy dla naszego fan-clubu! Proponujemy Wam różne formy członkowstwa, których szczegóły dostępne są przy rejestracji na naszym portalu!

Wróć do Aktualności

Komentarze:

Nie ma jeszcze komentarzy dla tego artykułu.

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.