Reprezentacja

Wróć do Reprezentacja

PZPN o gościnności wie niewiele...

2010-08-14 22:28:09

Widzieliście w telewizji czarnoskórych przyjezdnych z Kamerunu? To dlatego, że wbrew zaleceniom PZPN wpuszczono ich na stadion. Działacze powiedzieli, że „Jak nie mają biletów, to sobie mogą stać za płotem”. Ale nie dali im możliwości kupna – pisze „Głos Szczeciński”.

Fani Kamerunu przyjechali grupą z Berlina. Nie mieli biletów, bo te były dostępne tylko w przedsprzedaży, do której nie mieli dostępu, oraz w Internecie, gdzie trzeba było podać numer PESEL. A tego nie mają, bo przyznaje się go tylko obywatelom Polski. Byli przekonani, że wejdą jako kibice przyjezdnych, bo w końcu organizator jest zobowiązany przewidzieć miejsca dla fanów obu drużyn.

Ochrona nie chciała ich wpuścić, bo nie mieli biletów, których na miejscu kupić się nie dało. Z pomocą przyszedł im kibic, który znał francuski. To właśnie on poinformował „Głos Szczeciński” o okolicznościach, w jakich fani „Nieposkromionych Lwów” weszli na stadion. Najpierw interweniował u ochrony, później udało mu się wymusić telefon do organizatorów z PZPN. Ci mieli stwierdzić, że „jak nie mają biletów to sobie mogą stać za płotem”...

Ostatecznie kibicom udało się wejść bez biletów wbrew „radzie” organizatorów.

źródło: portalkibica.pl

Wróć do Reprezentacja

Komentarze:

Tutaj mamy kolejny przejaw bezmyślności naszego związku..Banda Idiotów! KoniecPZPN.pl

Dodane przez: Taumel

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.