On tour

Wróć do On tour

Kowno powoli jest już nasze!

2011-03-24 18:59:51

Dwie godziny lotu z Edynburga i dotarliśmy na Litwe. Przywitała nas nędzna pogoda, zrujnowane lotnisko i zabytkowy transport publiczny. Jedynym pozytywem są tutejsze "fanki" futbolu, które dodają kolorytu temu szaremu miastu. Tak więc panie i panowie - PolishFans ze Szkocji dotarli do Kowna! W górę puchary - zaczynamy podbój pogan:) Dzisiejszego wieczoru króluje "Suktinis", czyli miód pitny a w lodóweczce czeka Stumbras vodka!

Rozpoczynamy całonocne czuwanie... już rano wraz z wesołym autokarem z Katowic dojadą nasze bilety na jutrzejszy pojedynek Litwa - Polska. Oj....będzie się tu działo! Po małym spacerze uliczkami Kowna stwierdzamy, że tutaj żyje się koszykówką. W wielu pubach i knajpkach są flagi i koszulki Żargilisu Kowno... da się także zauważyć pierwszych fanów z Polski.

Nie spać - zwiedzać!To motto dzisiejszego wieczoru :) Kto nie przyjechał niech żałuje.... szczególnie Max czułby się tu jak ryba w "wodzie" ;)

 

Z kibicowskim pozdrowieniem:

Taumel, Nesti, Daniel

Wróć do On tour

Komentarze:

hehe dobre chlopaki ;) ja juz tam bylem z Legia i jak kazdy pamieta prawie odbilismy Wilno. Mam nadzieje ze dobrze sie bawiliscie

Dodane przez: max1916

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.