Reprezentacja

Wróć do Reprezentacja

Orzełek wraca na swoje miejsce czyli II część bełkotu PZPN-u

2011-11-24 10:03:36

Terapia wstrząsowa w PZPN-ie podziałała na tyle skutecznie, że łaskawie nam panujący Grzegorz L. wyraził zgodę na powrót godła narodowego na koszulki kadrowiczów. Ciekawe czy kac moralny już mu minął... choć trudno sądzić by coś takiego jak moralność była mu znana. Oczywiście nie obyło się bez kolejnego "komunikatu" z siedziby PZPN-u. Oto bełkotu część II.

"Komunikat w sprawie godła narodowego na koszulkach reprezentacji

Polski Związek Piłki Nożnej po rozmowach ze sponsorem technicznym – firmą Nike – podjął decyzję o przywróceniu godła narodowego na koszulki reprezentacji Polski
w piłce nożnej.

 

W ciągu dwóch tygodni, które minęły od zaprezentowania nowych strojów reprezentacji PZPN wysłuchał bardzo uważnie wszystkich opinii kibiców, przedstawicieli mediów, instytucji i osób związanych z piłką, które wypowiadały się na temat  strojów z nowym logotypem reprezentacji. Skala dyskusji oraz zaangażowanie jej uczestników, były dla PZPN wyraźnym sygnałem, że nie wyobrażają sobie  koszulek reprezentacji bez godła narodowego. Zważywszy na wagę problemu i rozmiar, jaki przybrała publiczna dyskusja zdecydowano
o tym, aby reprezentacja Polski występowała w koszulkach z orzełkiem.

„Przez ostatnie dwa tygodnie nad wyglądem koszulek reprezentacji dyskutowała cała Polska. Wysłuchaliśmy uważnie wszystkich opinii. W tej sprawie popełniliśmy błąd. Godło narodowe nie powinno zniknąć z koszulek reprezentacji Polski w piłce nożnej, która jest dobrem nas wszystkich. Dziś możemy tylko przeprosić, że do takiej dyskusji w ogóle doszło” – powiedział Grzegorz Lato prezes PZPN.

Firma Nike w pełni popiera decyzję o ponownym umieszczeniu godła narodowego na koszulkach reprezentacji Polski.  Nike rozpoczął intensywne prace, aby  jak najszybciej dostarczyć zawodnikom oraz kibicom nową wersję koszulki i replik piłkarskich.

16 grudnia reprezentacja Polski zagra w koszulkach z orłem podczas meczu towarzyskiego
w Turcji.

Polski Związek Piłki Nożnej serdecznie dziękuje firmie Nike za współpracę, wsparcie polskiej piłki nożnej oraz dostarczanie reprezentacji sprzętu sportowego najwyższej jakości. "

Ostatnie zdanie komunikatu rzuciło nas na kolana:)

Wróć do Reprezentacja

Komentarze:

Nie ma jeszcze komentarzy dla tego artykułu.

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.