Liga Polska

Wróć do Liga Polska

Meczu nie będzie!

2012-02-08 17:20:13

Planowany na sobotę 11 lutego mecz o piłkarski Superpuchar na Stadionie Narodowym w Warszawie został odwołany - poinformował prezes Ekstraklasy SA Andrzej Rusko. Stadion Narodowy był gotowy na imprezę "Oto jestem!", ale na podjęcie piłkarzy Wisły i Legii, a także ich kibiców jeszcze nie jest.

- Po wysłuchaniu informacji policji z bólem serca, ale mając na uwadze bezpieczeństwo kibiców, zdecydowałem o odwołaniu meczu o Superpuchar. To jedyna możliwa decyzja - powiedział Rusko po opuszczeniu spotkania u wojewody mazowieckiego.
Ekstraklasa SA podkreśliła, że "w związku ze wskazanymi brakami infrastrukturalnymi na Stadionie Narodowym i związaną z tym niemożnością zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom imprezy, podjęliśmy decyzję o odwołaniu meczu o Superpuchar".

- Osobiście czuję się oszukany. Uwierzyliśmy zapewnieniom, że obiekt jest przygotowany na przeprowadzenie imprezy masowej o podwyższonym ryzyku. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna. Tak nie może być. Cieszę się tylko, że dzisiaj wiemy jakie są mankamenty i braki, co stwarza szansę na wyeliminowanie ich do mistrzostw Europy. Pan Kapler starał się zapewnić łączność, ale mu się to nie udało. Z tego co wiem, ten problem będzie rozwiązany dopiero w maju - mówił Rusko.

...no cóż, trzeba było wybrać inne dużyny do tego meczu to by wszystko poszło gładko... Sam Bareja by tego nie wymyślił!

źródło: interia.pl

Wróć do Liga Polska

Komentarze:

Nie ma jeszcze komentarzy dla tego artykułu.

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.