FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wyjazd na WC 2010 - 1szy mundial w Afryce!
Autor Wiadomość
Taumel 
Administrator
A melanż trwa...

Wysłany: 2009-12-06, 11:28   Wyjazd na WC 2010 - 1szy mundial w Afryce!

Jak w temacie. Daniel, Daren (nasz Szkocki przyjaciel) oraz Ja wybieramy sie na mistrzostwa - niestety bez udzialu naszej Repy - ale moze i tak bedzie nie najgorzej. Generalnie mamy jeszcze jedna "miejscoofke", dla chetnego na wykupienie pakietu biletow (po sztuce na kazdy nastepujacy mecz):

mecz nr. 1 otwarcia (RSA v A2) 11 June Johannesburg S.AFRICA-MEXICO (cat.3)
mecz nr. 7 (D1 v D2) 13 June Durban GERMANY-AUSTRALIA (cat.2)
mecz nr. 10 (E3 v E4) 14 June Bloemfontein JAPAN-CAMMERON (cat.3)
mecz nr. 29 (G1 v G3) 20 June Johannesburgh BRAZIL-IVORY COAST (cat.2)
mecz nr. 34 (A4 v RSA) 22 June Bloemfontein FRANCE-S.AFRICA (cat.2)

GENERALNIE KOSZTA:

L700 (samolot w dwie strony)
L400 (bilety na wszyskie powyzsze mecze)
L1000-L1500 (zakwaterowanie i melange - w zalenosci od spustu... :-)

Chetnych zapraszamy na wyprawe - jesli chodzi o bilety na mecze moze je zapewnic tylko jednej osobie, ale jesli chetnych bedzie wiecej to na miesjcu nie powinno byc problemu z kupnem tiicketow od konikow.

DanielW 

Wysłany: 2009-12-07, 01:49   

Trzeba uściślić kilka faktów :)
Sam przelot do RPA to już duża przygoda! Dobry tydzień walczyłem w necie żeby znaleźć coś w cywilizowanej cenie... no i znalazłem najtańszą opcję lotu z Europy (czyli Edynburga hehe) do Johannesburga ale... przez Amsterdam i Nairobi! Pierwszy lot z KLM, dwa kolejne to Kenya Airways (no risk - no fun) hehe
Tak jak pisał Taumel, mamy 5 biletów i szczerze mówic to trafiliśmy całkiem fajnie! Dobre team-y i ciekawe pojedynki... no i Brazylia na żywo!
Z zakwaterowaniem mam nadzieję, że uda sie coś "załatwić" przez znajomości z pracy. Jestem dobrej myśli więc ta kwota 1000-1500 to takie maksimum zawierające prócz melanżu i pamiatek także wynajem auta na 2 tygodnie i pare dni na safari (jak na teraz to obstawiam Park Narodowy Krugera...) oraz przy dobrych układach logistycznych dodatkowe mecze Mundialu (nie wierze, że wszystkie spotkania będą wykupione do ostatniego miejsca!)

Jak ktoś jest chętny to zapraszamy! Wylatujemy z Edi 9. czerwca a wracamy po dwóch tygodniach, czyli 23. Do odstąpienia mamy po jednym bilecie na każdy z pięciu meczów.

darrensmith2803

Wysłany: 2009-12-30, 20:19   

darren here writting for first time on polishfans.
just wanted to mention i have my tickets to southafrica 2010 world cup with daniel and artur.

..... going to be good times :mrgreen:

ponio

Wysłany: 2010-05-23, 20:00   

Zazdroszczę Wam tego wyjazdu w ch... Niestety ja finansowo w tym roku cieniutko-do dzisiaj po Tajlandii nie mogę się odbic od dna :oops: No,ale...Brazylii 2014 to nie odpuszcze na bank! :mrgreen: Bawcie się tam dobrze i czekam na konkretną relację z wypadu!

Odpowiedz do tematu