FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Słowenia - Polska w Mariborze
Autor Wiadomość
Robert

Wysłany: 2009-07-09, 14:41   Słowenia - Polska w Mariborze

Witam
Kilka osób leci z Londynu Stansted do Ljubljany.Wylot we wtorek o godzinie 06.50 lub 14.00.Pierwszą noc zamierzamy spędzić w Ljubljanie i tam trochę pozwiedzać i połazić wieczorem po lokalach.Rano lub popołudniu wyjazd do Mariboru, meczyk i świętowanie zwycięstwa:)Nocleg w Mariborze.Powrót w czwartek też z Ljubljany o 10.25 lub 17.35.
Jeżeli ktoś się chce do nas przyłączyć to zapraszam.
Pozdrawiam

Taumel 
Administrator
A melanż trwa...

Wysłany: 2009-07-21, 18:52   

Witaj Rob. Ja pewnie będę się pisał, ale dołączyłbym na miejscu. Będę wracał z Chorzowa, więc jak znajdę jakieś w miarę połączenia to dam znać. Any way.. Ty Robert w Anglii siedzisz?

Robert

Wysłany: 2009-07-22, 04:39   

Cześć.Lepiej pośpiesz się z załatwianiem noclegu, bo niedługo może być kiepsko ze znalezieniem czegokolwiek w przystępnej cenie.Nas leci czwórka, trzech z Anglii plus jeden ze Szkocji z Aberdeen.W Ljubljanie nocujemy w Hostelu Celica a w Mariborze w Hostelu Uni Hotel.Namawiaj Daniela i dołączcie do nas, znowu może być niezły ubaw jak w lutym w Portugalii na Polska-Walia :-D
Pozdrawiam

Taumel 
Administrator
A melanż trwa...

Wysłany: 2009-07-28, 18:37   

Dam znaka. Jak bede mial jakiegos kapana w podrozy - bo cos kiepsko z chetnymi tutaj z naszych stron.

DanielW 

Wysłany: 2009-09-07, 22:07   

Kto ma być w Mariborze to już tam jedzie... i z tego co wiem to się bardzo dobrze bawi w wesołym autokarze!
Pozostali (w tym gronie jestem niestety także ja) mecz będą oglądać w TV. Może wybierzemy się w większej grupie do PRL-u w środę? Ja tam będę na 110%

max1916 
A(L)koholik

Wysłany: 2009-09-08, 14:56   

szkoda ze niewidziales grupy na meczu w sobote, mimo wyniku zabawa byla przednia. do zoba w srode :mrgreen:

DanielW 

Wysłany: 2009-09-09, 22:54   

W TV mecz to gorzej niż nędza! Mam nadzieję, że wszyscy wrócą do PL w komplecie! Przed meczem było lekko nieciekawo... w Pradze będzie prawdziwe pierdolnięcie!!!

DanielW 

Wysłany: 2009-09-10, 15:39   

Robert jak było w Mariborze? Wszedłeś na stadion? Z grupy moich znajomych udało się jedynie Stanowi...

Taumel 
Administrator
A melanż trwa...

Wysłany: 2009-09-15, 17:31   

Masakra. To jak ktoś mial PL paszport to nie wszedł?

Robert

Wysłany: 2009-09-25, 14:52   

Niestety nie udalo mi sie wejsc na stadion.Mecz wspolnie z paroma osobami obejrzalem w pubie, ale czesciej niz na ekran telewizora zerkalem na sliczna barmanke :)
Przed meczem awantura z psami, dwoch chlopakow z ktorymi przylecialem zostalo aresztowanych, jeden z nich wrocil z Mariboru z polamana reka.
Teraz trzeba szykowac sie na Prage.
Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu