FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Hiszpania - Polska w Madrycie
Autor Wiadomość
Nie_Jestem_Anglikiem

Wysłany: 2010-02-22, 17:07   Hiszpania - Polska w Madrycie

Kto bede tam? :mrgreen:

Kuba

Wysłany: 2010-02-23, 12:09   

Hej Stan.Szukam lotu w miare dobrej cenie.Narazie w gre wchodzi tylko wizzair z Polski.
Wiec jak tylko sie uda to spotkamy sie w Hiszoani:).Pozdrawiam

Taumel 
Administrator
A melanż trwa...

Wysłany: 2010-02-24, 08:22   

Hehe. z Ediego jest elgancko KLM przez Amsterdam badz easyjet bezposrednio. Danielo. Zastanow sie nad przebookowaniem naszych ticketow do JOhannesburga. Mozemy leciec z Madrytu, dzien po meczu. Powiedz w pracy. ze to bardzo wazne i wolne Ci sie nalezy! Z Hiszpania nawet towarzyszko mecz zdarza sie raz na dekade!

max1916 
A(L)koholik

Wysłany: 2010-02-24, 12:32   

Taumel mozesz podac jakies drobne szczegoly na temat lotow z ediego do spain???
Wiem wiem len jestem ale sie tak jakos rozleniwilem przez ta noge... :lol:

DanielW 

Wysłany: 2010-02-24, 22:41   

Taumel napisał/a:
Hehe. z Ediego jest elgancko KLM przez Amsterdam badz easyjet bezposrednio. Danielo. Zastanow sie nad przebookowaniem naszych ticketow do JOhannesburga. Mozemy leciec z Madrytu, dzien po meczu. Powiedz w pracy. ze to bardzo wazne i wolne Ci sie nalezy! Z Hiszpania nawet towarzyszko mecz zdarza sie raz na dekade!

No dobra... ten wyjazd też mi nie daje spać po nocach. W robocie zawsze coś wymyślę. Najpierw ustal czy ten nasz lot z Edi do Johannesburga da się przebukować... no i za ile??!! Jak 9. czerwca zamiast z Edi wylecimy z Madrytu i damy radę zdążyć na dalsze loty do RPA to będzie miło 8-) Z Edi do Madrytu przelecimy się easyjetem. Tylko od razu mówię, że nie zgadzam się żeby po meczu wracać do Edi na lot do RPA bo jak będzie jakaś mgła, strajk czy sraczka pilota to jesteśmy w dupie a nie na Mundialu!!!

No to działaj! ;-)

max1916 
A(L)koholik

Wysłany: 2010-02-25, 00:19   

tatus to moze ty podasz jakies szczegoly odnosnie EDI-MAD easy jet???? 8-)

Kuba

Wysłany: 2010-02-25, 10:17   

Daniel.Nie wiesz przypadkiem czy Z Katowic ktos się wybiera z ekipy z która bylismy w Kielcach?Moze oni mają coś pochytane z lotami.??

DanielW 

Wysłany: 2010-02-25, 12:08   

max1916 napisał/a:
tatus to moze ty podasz jakies szczegoly odnosnie EDI-MAD easy jet???? 8-)

widzę Max, że technika jest Twoim wrogiem ;-) wejdź na stronkę www.easyjet.com wpisz ze chcesz lecieć z Edynburga do Madrytu, zaznacz date wylotu i powrotu, wciśnij "szukaj połączeń"... i Twym oczom ukaże się godzina wylotu razem z ceną! jak za pierwszym razem Ci nie wyjdzie to próbuj dalej... i tak nie masz nic innego do roboty ;-)

Kuba, z Katowic wybiera się Shellu i Kosa ale czekaja aż na 100% będzie potwierdzone, że mecz jest w Madrycie. Nie wiem jak będą lecieć... na pewno wybiorą najtańszą opcję.

max1916 
A(L)koholik

Wysłany: 2010-02-26, 17:23   

hehe technika absolutnie nie jest moim wrogiem, jestem po prostu leniwy a na obecna chwile nawet bardzo...mi chodzi oto ze moze jak mi terminy podpasuja to bym kopsnal sie z wami. Stad moje pytanie do Ciebie badz Artura bo widze ze kombinujecie...chodzi mi kiedy wy lecicie za ile itp-pozdro i bez napinki z mojej sytuacji zdrowotnej prosze...:0

Taumel 
Administrator
A melanż trwa...

Wysłany: 2010-03-05, 21:50   

Hehe.

Dla nas (Daniela, Darena etc.) to jedyna opcja i najtansza to:

wylot EDI-MAD 7 czerwca easy jet w tym momencie jest za L125 EUR za osobe

badz 8 czerwca za 55 EUR za oosbe, ale tego dnia jest mecz i ladujemy o 14:00

i powrot 9 czerwiec samolot MAD-AMS tez easy jet za jakies 25 EUR za osobe i potem juz zAmsteru zaczynac podroz na Mundial. Wiec ja proponuje wybrac ktoras z opcji i bookujemy :-P

Taumel 
Administrator
A melanż trwa...

Wysłany: 2010-03-05, 22:07   

Maly psiikus - looknijcie artykuł na portalu... Mecz może byc w Barcelonie rozegrany:-))))

max1916 
A(L)koholik

Wysłany: 2010-03-07, 12:02   

Proponuje aby ten temat byl aktywny, ja ze swojej strony mam juz kilka osob (z Ediego) chetnychj na ten wyjazd, co prawda to lechici ale jakos to przeboleje ;-)

DanielW 

Wysłany: 2010-04-13, 22:40   

Dziś dostałem mail z PZPN-u, że Hiszpanie chcę grać mecz z nami w Murcji ale oficjalnego potwierdzenia nie wysłali.

Do Murcji lata easyjet z Newcastle, Londynu i Bristolu a z Glasgow Prestwick boski ryanair

Taumel 
Administrator
A melanż trwa...

Wysłany: 2010-05-13, 21:32   

Dlatego my chyba odpuszczamy. Moze stadion fajny ale WC czeka!

ponio

Wysłany: 2010-05-23, 19:52   

My(2 osoby z Aberdeen) wyruszamy z Prestwick do Alicante 5.06.Powrót z Murcii 9-ego.Jak ktoś jeszcze ma ochotę się dołączyc to zapraszam.Słoneczko,browarki,imprezy,dupeczki...no i meczyk.Będzie się działo ;-) Pozdr

Odpowiedz do tematu