FAQ » Szukaj » Użytkownicy » Grupy » Rejestracja » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości » Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Litwa - Polska! Kowno/Wilno
Autor Wiadomość
DanielW 

Wysłany: 2011-01-15, 08:42   Litwa - Polska! Kowno/Wilno

Mecz jest w piatek, 25.marca. jak sie dobrze pokombinuje to mozemy spedzic weekend podziwiaja uroki przedwojennej Polski. Z Edynburga lata Ryanair do Kowna a z Prestwick do Rygi. Ja jestem chetny na ten wyjazd w 110%!

DanielW 

Wysłany: 2011-01-16, 19:14   

Bilety juz kupione! 80 funciakow, moglo byc troszke taniej ale nie zdecydowalem sie na czas. Na Litwe jedzie tez nas znajomy z Dublina wiec bedzie milo...

Bookowac loty panowie, bookowac!

Lece do Kowna z Edi.

nesti_78

Wysłany: 2011-01-19, 20:10   

Witam w klubie panowie, wybieram sie również do Kowna dzięki mojej cudownej żonie Syludkowi. Chwała ci za to skarbie :-D

Taumel 
Administrator
A melanż trwa...

Wysłany: 2011-02-11, 22:27   

Hehe. Ja też dołączam do szanownego grona... bilet kupiony, jeszcze tylko ustalenia z kwaterą główną.

DanielW 

Wysłany: 2011-02-16, 23:17   

Z Edi jadą na dziś 4 osoby i coś mi się wydaje, że już tak zostanie.
Trzeby by się poważnie zabrać za rezerwowanie noclegów. Ja znalazłem takie dwie opcje:
- Kowno - Hotel Kaunas 4* - 210€ ze śniadaniem za dwie noce za naszą czwórkę, basen, darmowe wejście do night clubu i jeszcze mini golf na dachu ;-) tam nas jakoś nie mogę sobie wyobrazić :mrgreen:

- Wilno - AAA Mano Liza - 4* - 80€ ze śniadaniem za ostatnia noc za nasza czwórkę

Obie opcje sa na booking.com i pokoje mają pojedyńcze łóżka

Taumel, nie mogę znaleźć tego hotelu co mi dziś mówiłeś! Zobacz czy sa tam jeszcze wolne miejsca albo podaj raz jeszcze nazwę bo mogłem coś namieszać.

Mnie i Nick`owi takie opcje pasują. Nesti i Taumel co Wy na to?

Taumel 
Administrator
A melanż trwa...

Wysłany: 2011-02-17, 09:41   

W tym Wilnie to byl Hotel Rinno, ale tez co ty znalazles (AAA Mano Liza) pewnie jest niedaleko - tez na starowce. Mi to ryba, ale chyba ten Rinno wyglada ciekawiej i zadna roznicaw cenie..

Taumel 
Administrator
A melanż trwa...

Wysłany: 2011-02-17, 10:03   

Dobra. Zarezerwowane dla 4 osob! KOWNO (KAUNAS) , WILNO (RINNO). W sumie 304 EUR za full accommondation : 4 osoby = 76 EUR na lepka za 3 noce = 25,33 EUR za noc = aprox. 22 GBP per night ze sniadaniem to chyba git, nie?

nesti_78

Wysłany: 2011-02-17, 10:34   

Hotele wypasik, widze że od momentu wyjazdu do Portugalii rozpoczęła się nowa era, koniec z hostelami :-P .

max1916 
A(L)koholik

Wysłany: 2011-02-17, 15:50   

Poczekaj az trafi sie wyjazd np do Szwajcarii ;) a swoja droga dobrze ze jezdzicie chlopaki, mi jeszcze przez dluzsza chwile nie bedzie dane. No ale na kazdym meczu jak sie widzi fane to od razu micha sie cieszy :)

Taumel 
Administrator
A melanż trwa...

Wysłany: 2011-02-22, 19:24   

Hehe. Tam tez damy rade :-)

ceglinski

Wysłany: 2011-03-02, 23:36   

Gents ,firstly sorry for not being on for a while, i hope you enjoyed portugal :( The flights from the North west are crap, im skint so im not coming to litwa :(.

Regarding 2012 , I hope you all know the ticker portal is open on the uefa website. So get booking!

However surprise surprise Cyggi has problem! Because I am not a Polish national or live in the country. (I know this is an odd crazy situation for someone to support polish nation team) I cannot buy a follow my team ticket from the uefa website :-?

any ideas??

* A Service Fee of 10% will be added to the total ticket value = PZPN hehe

DanielW 

Wysłany: 2011-03-09, 12:50   

ceglinski napisał/a:
However surprise surprise Cyggi has problem! Because I am not a Polish national or live in the country. (I know this is an odd crazy situation for someone to support polish nation team) I cannot buy a follow my team ticket from the uefa website

any ideas??

If I were you I would book every Polish match as a single game! Don`t forget to make as many accounts as possible ;-) (do you have very BIG family?).
You can also make an account on uefa.com as Polish national! Who will check it? They just want our money!

BTW Bilety na Litwa - Polska są już załatwione i opłacone. 40zł za osobę na polski sektor. Ukłony dla Shella za mega pomoc - whisky na podróż z Kowna do Katowic też chłopak będzie miał :mrgreen:

Taumel 
Administrator
A melanż trwa...

Wysłany: 2011-03-26, 09:18   

Opuszczamy Kowno w komplecie. Jak cos to narazie fotki na picassie..

https://picasaweb.google.com/alternatyva81/LitwaPolska24270311?authkey=Gv1sRgCJb7_LOhlIbytwE&feat=directlink

Janek 

Wysłany: 2011-03-26, 10:54   

Seeing Mikoliunas and Cesnauskus score past a keeper called Malkowski brought back some painful memories. :cry:

Taumel 
Administrator
A melanż trwa...

Wysłany: 2011-03-31, 07:07   

Dodałem Panowie opinie na booking.com o hotelu w Wilnie. Chyba sie ze mna zgodzicie... http://www.booking.com/ho...label=review_am

Odpowiedz do tematu